Spoločnosť RiN, s.r.o. je na trhu už od roku 1993. Od začiatku svojej existencie bola dôležitou súčasťou riešení tlače a servisu kancelárskej techniky. Pôvodne sa zaoberala predajom a servisom kopírovacích strojov japonských značiek Ricoh, infotec a Nashuatec, a z toho vznikol aj jej názov RiN. Podobne aj v oblasti telekomunikačnej a zabezpečovacej techniky mala svoje miesto na trhu.

A ako vyzeráme dnes?

Tak ako sa vyvíja technika, vyvíjame sa aj my. Aj dnes sme verní predaju a servisu japonskej značky Nashuatec a ostatných príbuzenských značiek pochádzajúcich z dielne Ricoh, pretože predstavujú kvalitu, komplexné riešenia tlače a optimalizáciu kancelárskych procesov najmä pre súčasnú firemnú kultúru.

Naše portfólio sme rozšírili o čoraz viac populárny prenájom multifunkčných zariadení, ktorý predstavuje pohodlie pre Vás a Vašu kanceláriu, pretože celkovú starostlivosť o zariadenie prenecháte práve na nás.

Nájdete však u nás aj iné značky zariadení pre tlač vhodné predovšetkým pre menšie kancelárie.

Našu ponuku produktov a služieb dopĺňa aj kvalitné telekomunikačné vybavenie a zabezpečovacia technika.

Dôležité sú pre nás potreby zákazníka, preto nielen počúvame, ale navrhujeme aj riešenia, ktoré zmenia zákazníka na spokojného klienta našej spoločnosti.