Na základe licencie na prevádzku technickej služby č. PT 002634 vykonávame: projektovanie, montáž, údržbu, revíziu a opravy elektronických zabezpečovacích a kamerových systémov.

4Dodávame zabezpečovacie systémy značiek JABLOTRON, DSC, AMC ELETTRONICA, BOSCH, s možnosťou pripojenia na pult centrálnej ochrany. Výhodou je, že jednotlivé komponenty  sa môžu nainštalovať aj ako bezdrôtové bez nutnosti stavebných úprav. Bohaté príslušenstvo a rozširujúce moduly umožňujú ovládanie zariadení v domácnosti, napr. kúrenie, osvetlenie, žalúzie, brány, atď. Vzdialene ich je možné ovládať napr. aj prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne.

5V našej ponuke máme aj analógové a IP kamerové systémy vhodné pre rodinné domy, firmy, parkoviská, atď. Kamery sú v prevedení do vnútorných alebo vonkajších priestorov, s funkciou infračerveného prisvietenia. Spolu so záznamovým zariadením poskytujú možnosť dodatočného prezerania záznamu a  odhalenia prípadného narušiteľa. Ovládanie kamerového systému, sledovanie záznamu alebo online prenosu z kamier, je možné aj vzdialene prostredníctvom internetu v počítači resp. v mobilnom telefóne.